Yeri SN Ad Kulüp Mesafe Kategori Gros_sonuçlar Sonuç
1 120 OZAN DEMİR HILLSIDE SPORTS CLUB 6k ERKEK 20-24 00:21:19 00:21:17
2 173 SEZER ALTUNTAS İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 30-34 00:21:49 00:21:46
3 402 ILHAN DEMIR AKATLAR CLUB SPORIUM 6k ERKEK 30-34 00:22:06 00:22:02
4 46 ILKKAN SAGLAM FERDİ 6k ERKEK 15-19 00:22:30 00:22:28
5 92 SAMET SAYILI FERDİ 6k ERKEK 15-19 00:22:30 00:22:28
6 58 ÖZCAN GÜVENDIK FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:22:48 00:22:46
7 41 CEYHUN  DEMIRCI FERDİ 6k ERKEK 20-24 00:22:52 00:22:49
8 29 YÜKSEL KAŞITOĞLU İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 45-49 00:22:56 00:22:54
9 240 SEBAHATTIN ÇINKILIÇ FERDİ 6k ERKEK 45-49 00:22:57 00:22:55
10 107 YASİN ÜSTE FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:23:04 00:23:02
11 118 EMİN METİN AKSOY BEŞTELSİZ SPOR KULÜBÜ 6k ERKEK 45-49 00:23:11 00:23:09
12 369 AHMET SAYIN İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 25-29 00:23:41 00:23:36
13 264 KEMAL TUFAN FERDİ 6k ERKEK 20-24 00:23:51 00:23:46
14 186 HAKAN  ONAL FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:23:52 00:23:50
15 98 ATILLA  KARABAY FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:23:55 00:23:52
16 263 ŞENOL ERDOĞAN FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:23:56 00:23:52
17 284 ALI DÜZDAŞ FERDİ 6k ERKEK 45-49 00:24:02 00:24:00
18 456 HAKAN KARAGÖZ ÇAGET 6k ERKEK 35-39 00:24:08 00:24:05
19 19 TARIK KURTOĞLU FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:24:21 00:24:12
20 403 SERDAR YILMAZ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 25-29 00:24:25 00:24:17
21 65 RECEP YURDAKUL İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 50-54 00:24:25 00:24:20
22 40 VOLKAN ODAK İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 25-29 00:24:27 00:24:22
23 166 YUSUF CAN KESKİN ENKA 6k ERKEK 15-19 00:24:30 00:24:22
24 453 BAYRAM ERDEM FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:24:27 00:24:23
25 324 SUAT DEMİRCİ KOCAELİ ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 6k ERKEK 50-54 00:24:33 00:24:26
26 277 UMUTHAN UYAN FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:24:37 00:24:29
27 441 ADEM ASİT FERDİ 6k ERKEK 50-54 00:24:52 00:24:47
28 198 CAN HALİLOGLU FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:24:53 00:24:49
29 143 ZAFER YAZICI ÇAYIROVA GENÇLER VE MASTERLER ATL. SPOR KULÜBÜ 6k ERKEK 35-39 00:24:55 00:24:51
30 444 MURAT ATLI AVRUPA YAKASI PEDALL GURUBU 6k ERKEK 40-44 00:25:07 00:25:02
31 338 ÖZKAN  YÜKSEL İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 40-44 00:25:16 00:25:05
32 237 SERDAR BEKTAŞ FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:25:17 00:25:14
33 458 KÖKSAL YILMAZ ÇAGET 6k ERKEK 35-39 00:25:34 00:25:30
34 437 ISMAR KLOMP ENKA SPOR KULÜBÜ 6k ERKEK 15-19 00:25:42 00:25:35
35 202 VOLKAN METIN FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:26:18 00:25:40
36 245 HALIL DEMİRCAN İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 50-54 00:25:51 00:25:45
37 101 BURAK TURAN FERDİ 6k ERKEK 20-24 00:25:57 00:25:54
38 190 BEDRI GEZER FERDİ 6k ERKEK 50-54 00:25:59 00:25:56
39 50 SÜLEYMAN TİROZOGLU İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 40-44 00:26:05 00:25:57
40 119 YALÇIN YILDIZ AKUT ATLETIZM SPOR KULÜBÜ 6k ERKEK 35-39 00:26:13 00:26:04
41 20 ORÇUN OCAKOĞLU FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:26:20 00:26:16
42 242 FATMA KOSTAK FERDİ 6k KADIN 15-19 00:26:21 00:26:17
43 77 STUART HACKETT FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:26:35 00:26:23
44 152 ADNAN  GÜL İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 50-54 00:26:33 00:26:28
45 344 VEDAT AÇAR FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:26:47 00:26:34
46 289 CAHIT BURAK KOREL KUŞADASI AMATÖR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 6k ERKEK 35-39 00:26:46 00:26:41
47 439 GÖKSEN ÇINAR MARATHONIST GURUBU 6k ERKEK 30-34 00:26:47 00:26:41
48 37 SALİM KELEŞ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 55-59 00:26:49 00:26:42
49 256 GÜÇLÜ KAYRAL FERDİ 6k ERKEK 45-49 00:26:57 00:26:47
50 52 SAFFET KUĞU İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 50-54 00:26:58 00:26:52
51 249 MEHMET MURAT ARSLAN İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 55-59 00:27:02 00:26:59
52 4 SEZGIN  SELÇUK ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 20-24 00:27:13 00:27:09
53 380 CEMAL BILEKOĞLU İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 50-54 00:27:15 00:27:09
54 322 PHILIP WEST FERDİ 6k ERKEK 50-54 00:27:26 00:27:13
55 61 KIYMET MADENDERE İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 00:27:20 00:27:17
56 297 ATA ALKIS FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:27:25 00:27:19
57 415 TUFAN SARIKAYA FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:27:58 00:27:22
58 351 İLHAN  İNAN MAÇKA PARK GURUBU 6k ERKEK 55-59 00:27:33 00:27:23
59 63 SEBAHATTİN GÜL İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 50-54 00:27:39 00:27:36
60 425 İSMAİL KELEŞ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 50-54 00:27:57 00:27:42
61 155 KEREM KARAY İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 35-39 00:30:48 00:27:44
62 96 ERCAN BALİOĞLU ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 45-49 00:27:54 00:27:45
63 426 SERKAN IMRAK MARATHONIST GURUBU 6k ERKEK 35-39 00:27:52 00:27:46
64 140 SEMA BULDANLIOGLU FERDİ 6k KADIN 50-54 00:27:54 00:27:51
65 49 HASAN DÖNMEZ FERDİ 6k ERKEK 50-54 00:28:05 00:27:57
66 436 İSMAIL HAKAN ULUYOL ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 30-34 00:28:17 00:27:57
67 318 HAMDİ BAYGIN FERDİ 6k ERKEK 50-54 00:28:00 00:27:58
68 158 MUAMMER GÖKSEL İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 65-69 00:28:07 00:28:03
69 431 ALI ŞAFAK BUDAK FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:28:23 00:28:03
70 124 ALİ ATEŞ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 50-54 00:28:23 00:28:12
71 220 CAN TOYDEMIR GO RUNNER İPRAGAZ 6k ERKEK 45-49 00:28:25 00:28:15
72 66 NEJDET DEMİRCAN İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 55-59 00:28:21 00:28:18
73 44 HÜLYA  TANRIYAŞÜKÜR İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k KADIN 40-44 00:28:25 00:28:18
74 295 HALUK TELKES FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:28:26 00:28:18
75 383 EILEEN AYDINLAR FERDİ 6k KADIN 55-59 00:28:32 00:28:21
76 385 AYDIN ALTINTAŞ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 45-49 00:28:25 00:28:22
77 232 ÜMIT ALI ŞIMŞEK FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:28:26 00:28:22
78 340 AYHAN  TAŞKIRAN ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 45-49 00:28:49 00:28:26
79 189 ZEKI ALTINTAŞ FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:28:36 00:28:32
80 72 İLKER SARIKAYA FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:30:24 00:28:48
81 301 SADIK ÇAĞLAYAN GO RUNNER İPRAGAZ 6k ERKEK 35-39 00:29:06 00:28:50
82 396 YASIN BIRINCI FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:29:09 00:28:50
83 386 AHMET TURAN KAYA ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 50-54 00:28:57 00:28:54
84 310 BERKE TOK FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:29:27 00:28:57
85 89 BÜLENT UĞURLU FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:29:01 00:28:58
86 253 MUSTAFA DEMİRTAŞ FERDİ 6k ERKEK 60-64 00:29:13 00:29:08
87 364 SELÇUK YAVUZ FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:29:19 00:29:11
88 159 CENGIZ HAN FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:29:20 00:29:13
89 223 OZAN KABLAN FERDİ 6k ERKEK 15-19 00:29:24 00:29:16
90 206 BEDIR İLHAN AVRUPA YAKASI PEDALL GURUBU 6k ERKEK 20-24 00:29:28 00:29:23
91 112 FARUK  ALTUN FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:29:31 00:29:23
92 408 BARIS OKUDUCU FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:30:06 00:29:26
93 328 VOLGA ŞENGÜL FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:29:35 00:29:29
94 125 COŞKUN AKAN ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 30-34 00:30:22 00:29:31
95 353 ALPEREN ÇETIN HAREKET CANDIR GURUBU 6k ERKEK 35-39 00:29:59 00:29:36
96 34 İZZET  YILMAZ FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:29:43 00:29:38
97 33 ZUHAL TÜMAY İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k KADIN 35-39 00:30:25 00:29:43
98 218 ZAFER  ERKANAR DIGITURK 6k ERKEK 40-44 00:29:55 00:29:47
99 227 MAHSUNI YANMAZ FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:29:55 00:29:47
100 238 YAKUP KENAN KEFELI FERDİ 6k ERKEK 60-64 00:29:59 00:29:50
101 307 FATIH ÇAĞRI BILGEHAN FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:30:02 00:29:52
102 85 TOKER ŞAHİNER FERDİ 6k ERKEK 45-49 00:30:00 00:29:54
103 137 YILMAZ AHÇIOĞLU İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 50-54 00:30:06 00:29:56
104 434 MARLENA POLEC FERDİ 6k KADIN 25-29 00:30:04 00:29:57
105 362 HANIFE EBRU DÖNMEZ FERDİ 6k KADIN 25-29 00:31:31 00:30:02
106 10 IBRAHIM ÇÖP AKUT ATLETIZM SPOR KULÜBÜ 6k ERKEK 40-44 00:30:07 00:30:04
107 8 NESRIN ERCAN İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k KADIN 30-34 00:30:07 00:30:05
108 250 AHMET GÜNDOĞAN FERDİ 6k ERKEK 50-54 00:30:26 00:30:11
109 365 SERVER  AYTAÇ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 45-49 00:30:25 00:30:20
110 23 CAFER KILAVUZ FERDİ 6k ERKEK 20-24 00:30:31 00:30:21
111 178 ÖZLEM GÜNDÜZ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k KADIN 35-39 00:30:53 00:30:26
112 306 ALTUĞ ÖNCÜL FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:30:48 00:30:32
113 381 BERKSU BERKSUN FERDİ 6k KADIN 35-39 00:30:45 00:30:38
114 267 ERTAN HÜR İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 30-34 00:31:18 00:30:38
115 455 BAŞAK UNTUÇ FERDİ 6k KADIN 30-34 00:30:48 00:30:41
116 337 MUAMMER  ODABAŞI FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:31:04 00:30:41
117 235 CEMAL DOĞAN FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:30:58 00:30:48
118 360 BEDRI BALKAR  BALKAROĞLU FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:31:09 00:30:48
119 153 HÜSEYIN GÜL İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 55-59 00:31:00 00:30:55
120 331 ZAFER DÖRTTAŞ FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:31:29 00:30:55
121 349 SEYDA ERKAHRAMAN MARATHONIST GURUBU 6k KADIN 45-49 00:31:03 00:30:57
122 195 NAIME VAROL İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k KADIN 55-59 00:32:18 00:32:14
123 314 OSMAN SELCUK FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:31:08 00:31:01
124 407 LEVENT KENDIR AVRUPA YAKASI PEDALL GURUBU 6k ERKEK 40-44 00:31:17 00:31:12
125 388 ÇELİK  ERDOĞAN ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 35-39 00:31:37 00:31:14
126 239 LEVENT  ÖGET FERDİ 6k ERKEK 55-59 00:31:43 00:31:21
127 79 TARKAN BARUT FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:31:41 00:31:22
128 224 HASAN KESGIN FERDİ 6k ERKEK 45-49 00:31:34 00:31:25
129 226 KENAN ÇETIN FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:31:34 00:31:25
130 30 HAMDİ UZUN İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 45-49 00:31:42 00:31:34
131 35 KAZIM KAYA İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 60-64 00:31:42 00:31:36
132 47 ERDİNÇ GÖNEÇLİ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 55-59 00:31:49 00:31:38
133 185 SERHAT  DALGIÇER FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:32:23 00:31:41
134 323 EKMEL ÇAKMAKÇI FERDİ 6k ERKEK 55-59 00:32:03 00:31:53
135 67 MURAT YÜKSEL FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:32:02 00:31:56
136 387 ALİ KANDEMİR İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 50-54 00:32:08 00:31:57
137 111 OSMAN KARABULUT DIGITURK 6k ERKEK 30-34 00:32:13 00:32:01
138 64 MUSA ÇINAR FERDİ 6k ERKEK 65-69 00:32:08 00:32:03
139 435 IRADJ (IRA) DERAKHSHAN FERDİ 6k ERKEK 55-59 00:32:18 00:32:04
140 234 NUR BAŞEĞMEZER DIGITURK 6k KADIN 20-24 00:32:46 00:32:38
141 254 ÖZCAN  TUFAN FERDİ 6k ERKEK 50-54 00:32:24 00:32:14
142 123 ARTUN  BEDİKOĞLU İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 40-44 00:32:29 00:32:16
143 309 ALTUG ASILTURK FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:32:44 00:32:16
144 15 KAAN OZKAN İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 40-44 00:32:25 00:32:18
145 81 SERDAR GEZGIN ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 35-39 00:32:27 00:32:21
146 161 MÜCAHIT SUNGUR İZMİR MASTERLER ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 55-59 00:32:41 00:32:26
147 389 CEMİL BULUT FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:32:54 00:32:32
148 359 MERIÇ BAYSAL HILLSIDE SPORTS CLUB 6k KADIN 30-34 00:32:45 00:32:43
149 108 IŞIL BIRCAN ADIM ADIM GURUBU 6k KADIN 40-44 00:32:59 00:32:47
150 75 AHMET BALCI FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:33:21 00:32:46
151 268 CEYDA  TÜREL ADIM ADIM GURUBU 6k KADIN 30-34 00:33:53 00:33:19
152 83 MUTLU ŞENTÜRK FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:33:23 00:32:50
153 225 SALMAN KANDÖKER FERDİ 6k ERKEK 45-49 00:33:03 00:32:51
154 447 MURAT SIKTAS ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 30-34 00:33:17 00:32:56
155 43 YUSUF  YILMAZ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 45-49 00:33:28 00:33:00
156 3 YÜCEL GÜVEN ÇAGET 6k ERKEK 50-54 00:33:29 00:33:00
157 84 MUSTAFA  AYYILDIZ ÇAGET 6k ERKEK 45-49 00:33:36 00:33:07
158 6 ALI UĞUR ÖZTUNCA FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:33:26 00:33:13
159 294 AHMET GÜRÇOĞLU FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:33:27 00:33:17
160 82 TUĞÇE KÜÇÜKÖNDER FERDİ 6k KADIN 30-34 00:33:55 00:33:40
161 438 LEVENT UYKAN ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 40-44 00:33:56 00:33:28
162 197 FATMA  SIKI İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k KADIN 50-54 00:33:49 00:33:45
163 17 EMİNE BAYRAK İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k KADIN 55-59 00:34:02 00:33:55
164 461 ESRA BAŞAK ADIM ADIM GURUBU 6k KADIN 50-54 00:34:23 00:34:04
165 384 GÜNDÜZ  AYDINLAR FERDİ 6k ERKEK 60-64 00:34:12 00:33:57
166 148 YUSUF  ÖZDEMIR FERDİ 6k ERKEK 45-49 00:34:04 00:33:58
167 59 CAGDAS DOGRU FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:34:22 00:34:02
168 336 ÖZNUR KELEŞ FERDİ 6k KADIN 35-39 00:34:22 00:34:14
169 12 MERT ÖZDEMİR İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 10-14 00:34:20 00:34:12
170 354 SARA POYRAZ MAÇKA PARK GURUBU 6k KADIN 55-59 00:34:43 00:34:25
171 68 ZEKI KAYALAR FERDİ 6k ERKEK 55-59 00:34:32 00:34:17
172 176 FAHRİ YILDIZ FERDİ 6k ERKEK 50-54 00:34:22 00:34:18
173 26 EMİNE SEMRA HERGÜLMAN İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k KADIN 60-64 00:34:37 00:34:30
174 320 MUSTAFA ÖZÇELİK FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:34:39 00:34:28
175 440 OĞUZ ÖCAL FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:34:46 00:34:28
176 27 NURŞEN  KILIÇASLAN İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k KADIN 45-49 00:34:37 00:34:30
177 378 SIBEL PERIK FERDİ 6k KADIN 25-29 00:34:41 00:34:32
178 446 ATANUR YİĞİT FERDİ 6k ERKEK 50-54 00:34:41 00:34:30
179 221 ISMAIL EGE FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:34:42 00:34:31
180 183 SELMA KILIC FERDİ 6k KADIN 30-34 00:34:50 00:34:42
181 392 MURAT BEREN FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:34:48 00:34:39
182 370 AYŞE KAVUKCU FERDİ 6k KADIN 25-29 00:35:07 00:34:48
183 424 SAVAŞ ARSON ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 60-64 00:34:59 00:34:44
184 21 A.CELAL SÜMER ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 60-64 00:34:59 00:34:45
185 39 ASİYE FAYDALI DAĞDEVİREN FERDİ 6k KADIN 40-44 00:35:03 00:34:56
186 255 GÖRKEM AKA FERDİ 6k ERKEK 20-24 00:35:03 00:34:49
187 280 OZAN ZARCI DIGITURK 6k ERKEK 25-29 00:35:05 00:34:55
188 45 CEVRIYE  TUNÇ FERDİ 6k KADIN 35-39 00:35:09 00:35:05
189 422 SUAT ŞAHIN FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:36:52 00:35:00
190 100 ZUHTU ESIYOK FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:35:20 00:35:01
191 442 MERT CAN YILMAZ FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:35:06 00:35:02
192 356 SEVGİ ERÇAKALLI MAÇKA PARK GURUBU 6k KADIN 55-59 00:35:56 00:35:38
193 270 AYHAN KANDEMİR ÇAGET 6k ERKEK 50-54 00:35:11 00:35:07
194 142 HALIT TEKIN FERDİ 6k ERKEK 50-54 00:35:41 00:35:25
195 345 İSMAIL DÖRTKARDEŞ FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:36:09 00:35:35
196 339 AYGEN  ALTINTAŞ FERDİ 6k KADIN 35-39 00:35:43 00:35:39
197 418 ZEYNEP GUL  AKTAS ADIM ADIM GURUBU 6k KADIN 40-44 00:36:10 00:35:45
198 104 ATILIM ALTUN FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:35:50 00:35:42
199 457 YASEMIN ÇAM FERDİ 6k KADIN 45-49 00:36:13 00:35:49
200 371 GÜNEL AKSU FERDİ 6k KADIN 30-34 00:36:02 00:35:54
201 430 CEMIL CAN  ACUNER FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:36:16 00:35:53
202 88 SIDIKA AKBAŞ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k KADIN 50-54 00:36:03 00:35:54
203 113 CLAUDIA AZİZOĞLU ADIM ADIM GURUBU 6k KADIN 55-59 00:36:11 00:35:56
204 330 GÜLSEREN  YILDIZ AKUT ATLETIZM SPOR KULÜBÜ 6k KADIN 45-49 00:36:06 00:35:58
205 346 NİLÜFER REİS FERDİ 6k KADIN 30-34 00:36:26 00:36:13
206 467 SAVAŞ TANSU GIRIT ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 40-44 00:36:23 00:35:58
207 432 SEÇIL BUDAK ADIM ADIM GURUBU 6k KADIN 30-34 00:37:53 00:37:32
208 7 MURAT BAKAN AKUT ATLETIZM SPOR KULÜBÜ 6k ERKEK 45-49 00:36:26 00:36:16
209 16 MEHMET ERONAT FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:36:35 00:36:18
210 363 ERTUĞRUL CEM ÖZDAMAR FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:36:50 00:36:22
211 248 ÇAĞATAY DOMAÇ FERDİ 6k ERKEK 50-54 00:36:41 00:36:27
212 188 MAZLUM BALCI FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:36:45 00:36:35
213 350 ARSLAN KAYA ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 40-44 00:37:08 00:36:41
214 445 ERGİN AKYÜZ İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 60-64 00:37:00 00:36:48
215 341 SEDAT SAVAŞMAN FERDİ 6k ERKEK 55-59 00:37:40 00:37:08
216 361 AYHAN TÜRK FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:37:23 00:37:12
217 358 FATİH  ALTUNTAŞ FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:37:48 00:37:13
218 71 FAHRİ SEYYAR FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:37:32 00:37:17
219 179 GULLU SAHIN AKGÜL FERDİ 6k KADIN 40-44 00:37:59 00:37:47
220 303 BORA KÜÇÜKÇETIN FERDİ 6k ERKEK 45-49 00:38:03 00:37:36
221 99 KOR OZAY FERDİ 6k ERKEK 40-44 00:37:57 00:37:37
222 174 ARDA ÖZKÖSE FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:37:44 00:37:41
223 326 YASEMIN VARDAR FERDİ 6k KADIN 25-29 00:38:18 00:37:55
224 74 BESIM ÇALIŞKAN ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 45-49 00:38:10 00:37:52
225 352 MERYEM UÇAR ATAŞEHİR ATLETİZM GURUBU 6k KADIN 50-54 00:38:02 00:37:59
226 395 HÜSEYIN ÇİMEN FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:38:24 00:37:58
227 296 ZEYNEP GÜLDEN TURAN FERDİ 6k KADIN 30-34 00:38:16 00:38:13
228 312 SAMI TÜMAY FERDİ 6k ERKEK 45-49 00:38:45 00:38:04
229 145 MINE TURKSOY FERDİ 6k KADIN 35-39 00:38:42 00:38:23
230 288 HAMDULLAH AVCI İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 65-69 00:38:26 00:38:15
231 377 SİBEL GÜNDÜZ FERDİ 6k KADIN 35-39 00:39:47 00:39:32
232 222 SABRI HERIŞ ÇAGET 6k ERKEK 70-74 00:38:50 00:38:38
233 282 GÜRSEL  ELMAS FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:39:07 00:38:50
234 305 ATAKAN DEMIRKIR FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:39:37 00:39:06
235 334 İLHAN  VATANSEVER İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 40-44 00:39:19 00:39:10
236 228 KANBER KAYA FERDİ 6k ERKEK 45-49 00:39:38 00:39:27
237 230 ŞAHIN ŞEKER FERDİ 6k ERKEK 35-39 00:39:42 00:39:31
238 181 AYŞE KESER FERDİ 6k KADIN 35-39 00:41:07 00:40:54
239 460 İLHAMİ AKKUM ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 50-54 00:40:01 00:39:42
240 300 MUSTAFA ARMAĞAN FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:40:00 00:39:49
241 454 CEM SÜMER ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 35-39 00:40:10 00:39:56
242 147 SÜLEYMAN  KARA FERDİ 6k ERKEK 50-54 00:40:28 00:39:56
243 281 MEHMET HAKIM DIKTAŞ DIGITURK 6k ERKEK 25-29 00:40:27 00:40:03
244 299 EMINE ÇETIN HILLSIDE SPORTS CLUB 6k KADIN 55-59 00:42:12 00:42:08
245 394 KEMAL BURAK BIÇKICI FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:41:42 00:41:15
246 60 NECDET GOKER KAHRAMAN FERDİ 6k ERKEK 30-34 00:41:59 00:41:40
247 184 FUNDA ARKUT FERDİ 6k KADIN 50-54 00:45:24 00:45:05
248 135 NAZAR EVRENSEL HILLSIDE SPORTS CLUB 6k ERKEK 25-29 00:42:35 00:42:13
249 138 MEHMET ŞAHIN EVRANSEL HILLSIDE SPORTS CLUB 6k ERKEK 20-24 00:42:35 00:42:13
250 372 TEKIN ÇAPAN HAREKET CANDIR GURUBU 6k ERKEK 35-39 00:42:32 00:42:19
251 209 RAMAZAN TUFAN FERDİ 6k ERKEK 60-64 00:43:09 00:42:49
252 187 HÜSAMETTIN DINÇER FERDİ 6k ERKEK 55-59 00:43:11 00:42:49
253 269 ONUR TÜREL ADIM ADIM GURUBU 6k ERKEK 30-34 00:43:26 00:42:51
254 279 SÜLEYMAN GÜNAYDIN DIGITURK 6k ERKEK 25-29 00:44:44 00:44:22
255 241 MURAT TAY DIGITURK 6k ERKEK 30-34 00:45:16 00:44:54
256 201 PERVIN ŞAHİNER FERDİ 6k KADIN 40-44 00:45:52 00:45:45
257 290 SEDEF ERDOĞAN ADIM ADIM GURUBU 6k KADIN 25-29 00:47:25 00:46:55
258 325 ICLAL SÖZEN FERDİ 6k KADIN 30-34 00:47:15 00:47:06
259 291 CAN ERDOĞAN FERDİ 6k ERKEK 25-29 00:47:25 00:46:55
260 335 HATİCE  YAZICI FERDİ 6k KADIN 35-39 00:47:45 00:47:37
261 271 SELMA KANDEMİR ÇAGET 6k KADIN 40-44 00:48:08 00:48:03
262 316 İBRAHİM  BAHÇIVAN FERDİ 6k ERKEK 45-49 00:48:12 00:47:57
263 342 HATİCE ÇINAR FERDİ 6k KADIN 55-59 00:49:36 00:49:33
264 275 SERKAN DİNÇEL DIGITURK 6k ERKEK 30-34 00:48:14 00:48:03
265 157 MEHMET SAHIR  VAROL HILLSIDE SPORTS CLUB 6k ERKEK 60-64 00:48:41 00:48:21
266 2 TURGUT YAŞLICA İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 55-59 00:49:11 00:48:39
267 32 MEHMET ŞEREF KİP İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k ERKEK 55-59 00:49:33 00:49:01
268 304 BUSE DEMIRKIR FERDİ 6k KADIN 20-24 00:51:03 00:50:32
269 366 ARZU KALKAVAN ADIM ADIM GURUBU 6k KADIN 50-54 00:51:18 00:50:54
270 347 NILÜFER  GÖKBULUT ADIM ADIM GURUBU 6k KADIN 50-54 00:51:21 00:50:57
271 192 SERAP BİLDİK İSTANBUL MASTERLERİ ATL. KULÜBÜ 6k KADIN 40-44 00:52:00 00:51:54
272 216 IBRAHIM  ŞENNUR FERDİ 6k ERKEK 55-59 00:51:31 00:51:10
273 214 ŞADAN GÜLEN FERDİ 6k ERKEK 80+ 00:51:31 00:51:11
274 276 DUYGU MUSTANOGLU DIGITURK 6k KADIN 30-34 00:58:02 00:57:39
275 367 NURDAN TEKIN FERDİ 6k KADIN 45-49 00:58:02 00:57:57
276 115 SIBEL KULAK DIGITURK 6k KADIN 35-39 01:02:32 01:02:11
277 278 CANTEKIN ERDOĞAN DIGITURK 6k ERKEK 25-29 01:02:31 01:02:10
278 128 COŞKUN YILDIRIM DIGITURK 6k ERKEK 30-34 01:02:32 01:02:11